Haku Menu

Lukujärjestys 2019-2020

Soisalo-tanssikoulu
Lukujärjestys 2019-2020

Lukujärjestys on päivitetty 30.9.2019. Muutokset astuvat voimaan viikolla 40!

SOISALO-OPISTON SALI
Taipaleentie 24, Varkaus

Maanantai

Belinda

Keskiviikko

Anna, Heli ja Belinda

Torstai

Heli

Perjantai

Anna K.

16.30-17.30

Baletti II-III

15.30-16.30

Nykytanssi II a/ Anna

16.00-17.00

Baletti I b

15.00-16.30

Hiphop III b

17.30-18.30

Satubaletti 5-6v.

16.30-17.15

Satubaletti 3-4v./ Heli

17.00-18.00

Satubaletti 6-7v.

16.30-17.30

Street II a

18.30-20.00

Aikuisbaletti jatkavat (vs)

17.15-18.00

Satubaletti 4-5v./ Heli

18.00-19.00

Baletti I a

17.30-18.30

Street II b

20.00-20.30

Kärkitossutunti

(vs)

18.00-19.30

Baletti IV- V/ Belinda

19.00-20.30

Tavisten tanssitunti

jatko (vs)

18.30-20.00

Hiphop IV-V

19.30-21.00

Aikuisbaletin alkeita/

Belinda(vs)

 

TEHTAAN KOULU
Savonkatu 4, Varkaus

Tiistai

Anna

Keskiviikko

Belinda

Perjantai

Nuppu

15.30-16.30

Nykytanssi II a

17.00-17.45

Rytmivarpaat 3-4v.

15.00-16.00

Street I a (uudet)

16.30-17.30

Rytmivarpaat 5-6v.

16.00-17.00

Street I b

17.00-18.30

Street +20v.

18.30-20.00

Twerk k 16

 

JOUTENLAHDEN KOULU
Käärmeniementie 15, Varkaus

Tiistai

Nuppu

Keskiviikko

Salla

Torstai

Nuppu

Perjantai

Salla

15.30-17.00
Dancehall III a
15.30-17.00

Nykytanssi III a

16.00-17.30

Dancehall III b-IV a

15.30-17.00

Nykytanssi III a

17.00-18.00

Nykytanssi I a 

17.00-18.30
Nykytanssi IV a
17.30-18.30
Nykytanssi I b

 

17.00-18.30
Nykytanssi V c
18.00-19.00

Nykytanssi I b

18.30-20.00

Nykytanssi V c

18.30-20.00

Dancehall IV b

18.30-20.00

Nykytanssi IV a

19.00-20.30
Nykytanssi V a+V b
20.00-21.00

Afro lattarit

aikuiset (Vs)

20.00-21.30

Dancehall V b-VI

 

YLÄKOULUN SALI,       YHTENÄISKOULUN SALI,
Heinävesi                          Joroinen
Kenttätie 1 b, Heinävesi     Koulutie 1, Joroinen

Maanantai
Heinävesi
Salla
Torstai
Joroinen
Salla
15.00-16.00

Street II

15.00-16.00

Street I-II

16.00-17.30
Street III-V
16.00-17.30
Street III-V
17.30-18.15

Taideleikkikoulu, tanssi

17.30-18.15

Taideleikkikoulu tanssi 3-6v.

18.30-19.30

Hikijumppa (vs)

 

 

Kuvansi
18.45-19.45Afrolattarit, syksy
Dancemix, kevät (vs)