Haku Menu

Ajankohtaista

Lukujärjestys 2021-2022, Tanssikoulu

Tanssikoulun lukujärjestys
2021-2022

Soisalo-opisto, Sali, 2krs
Taipaleentie 24.

Maanantai
Nella
Keskiviikko
Heli
Torstai
Heli
Perjantai
Anna K.
16.00-17.15

Showtanssi 2 (alkeet)

16.15-17.15

Baletti 2 

 

 

16.00-17.30

Baletti 3

15.00-16.30

Hiphop 4

17.15-18.30

Nykytanssi 2 

17.15-18.15

Satubaletti 5-6v.
17.30-18.15

Satubaletti 3-4v.

16.30-18.00

Hiphop 3

18.30-20.00

Showtanssin esiintyvät

 

18.15-19.45

Aikuisbaletti jatko 

(vs)

18.15-19.15

Baletti 1

18.00-19.30 

 Hiphop 5

 

19.45-20.15

Kärkitossutunti 

(vs)

 

19.15-20.45

Aikuisbaletin alkeet

(vs)

 

Joutenlahden koulun sali,  3. krs.
Porukankuja 1.

Tiistai
Nuppu
keskiviikko
Salla
Torstai
Nella
Perjantai
Salla
15.30-17.00

Dancehall 3

 

15.30-17.00

Nykytanssi 3

 

16.00-17.30

Showtanssi 3

15.00-16.30

Nykytanssi 3

17.00-18.15

Nykytanssi +20v.,
alkeet

17.00-18.30

Nykytanssi 5

 

17.30-18.45

Nykytanssi 2

 

16.30-18.00

Nykytanssi 5

18.15-19.45

Dancehall 4

 

18.30-20.00

Nykytanssi 4

 

18.00-19.30

Nykytanssi 4

19.45-21.15

Dancehall 5

 

20.00-21.00

Afrolattarit (vs)

 

Liikuntatalon peilisali, 3. krs.
Järvelänkatu 12.

Tiistai
Anna
Keskiviikko
Anna
Torstai
Nuppu
Perjantai
Nuppu
15.30-16.30

Nykytanssi 1 b

 

16.00-17.00

Nykytanssi 1 b

16.00-17.00

Street I a

(aloittavat)

15.00-16.00

Street  1 b

 

16.30-17.15

Rytmivarpaat 4-5v.

 

17.00-18.00

Rytmivarpaat 6-7v.

 

17.00-18.30

Dancehall 4

16.00-17.00

Street 2

 

17.15-18.45

Nykytanssi +20v. jatko

 

18.00-19.00

Nykytanssi 1 a
(aloittavat)

 

18.30-19.45

Twerk +16v.

17.00-18.30

Street + 20v.
jatko

19.45-21.15

Dancehall 5

 

18.30-19.30

Street + 20v.
alkeet

 

Tehtaan koulun sali, 2. krs.
Savontie 4.

Keskiviikko
Janis
16.30-18.00

Break ja Street- tanssi

 

Heinävesi,
Osuuspankin kerhohuone,
Tiistai
Salla
Joroinen,
Yhtenäiskoulun sali,
Torstai
Salla
16.00-17.30

Showtanssi 3-5

15.00-16.00

Street 1-2

17.30-18.15

Rytmivarpaat 3-6v.

16.00-17.30

Street 3-5

18.15-19.15

Showtanssi 1-2

17.30-18.15

Rytmivarpaat 3-6v.

 

19.15-20.15

Hikijumppa
(vs)

 

18.45-19.45

Afrolattarit,
Kuvansi (vs)

Päivitetty 29.03.2021