Haku Menu

Lukujärjestys 2022-2023

Muutokset ovat mahdollisia! (päivitetty 30.3.2022)

Soisalo-opiston sali

MAANANTAI

Sonja

KESKIVIIKKO

Anna/ Ville

TORSTAI

Ville

PERJANTAI

Nuppu

16.30-17.15

Lastentanssi 3-4v./
Anna

16.00-17.30 

Nykytanssi
jatkotaso, b

17.15-18.00

Lastentanssi 4-5v./ Anna

16.00-17.30 

Baletti
perus-/jatkotaso  

15.00-16.15 

Street
perustaso 

17.30-18.30

Lastentanssi 6-7v.

18.00-19.00 

Baletti
alkeistaso/
Ville

17.30-19.00
Break ja Street
16.15-17.45

Dancehall alkeistaso

18.30-20.00

Nykytanssi
syventävät

19.00-20.30

Baletti
alkeistaso, aikuiset, VS
Ville

19.00-20.30

Baletti
jatkotaso, aikuiset
VS

17.45-19.15

Street
jatkotaso, aikuiset 

20.30-21.00

Baletti kärkitossu, VS

 

Liikuntatalon peilisali

TIISTAI

Anna

KESKIVIIKKO

Piia

TORSTAI

Nuppu 

16.15-17.15 

Nykytanssi
alkeistaso, a

 

16.00-17.15 

Nykytanssi
perustaso, b

 

16.00-17.00

Street
alkeistaso b 

17.15-18.15

Lastentanssi 5-6v.

17.15-18.15 

Nykytanssi
alkeistaso, b 

17.00-18.30 

Dancehall syventävät, a

 

18.15-19.30

Nykytanssi
perustaso, a

18.30-20.00 

Twerk

20.00-21.30 

Dancehall syventävät, b  

 

Joutenlahden koulun sali

TIISTAI

Nuppu

KESKIVIIKKO

Sonja

TORSTAI

Piia

17.15-18.15 

Street
alkeistaso, a  

15.30-17.00 

Nykytanssi
jatkotaso, b 

16.00-17.15

Nykytanssi
perustaso, a 

18.15-19.45 

Dancehall
syventävät, a 

17.00-18.30 

Nykytanssi
syventävät 

17.15-18.15

Nykytanssi
alkeistaso, b 

19.45-21.15 

Dancehall
syventävät, b 

18.30-20.00 

Nykytanssi
jatkotaso, aikuiset 

18.15-19.30

Nykytanssi perustaso, b

20.00-21.00

Afro fusion, aikuiset, VS

 

Heinävesi                              Joroinen
Yläkoulun, näyttämö          Yhtenäiskoulun sali

Keskiviikko
Heinävesi
Salla
Torstai
Joroinen
Johanna
Ti 16.00-17.15

Dance
perus-/jatkotaso

15.00-16.00 

Dance
alkeistaso

17.15-18.15

Dance
alkeistaso 

16.00-17.30

Dance perus-/jatkotaso

18.15-19.00

Lastentanssi 3-6v.
17.30-18.15

Lastentanssi 3-6v.

19.00-20.00

Hikijumppa