Haku Menu

Lukujärjestys 2020-2021

Soisalo-tanssikoulu
Lukujärjestys 2020-2021

Tässä tulevan lukuvuoden lukkarit!!!

Tunnit alkavat nykytanssin oppilailla 17.8. alkavalla viikolla ja muilla ryhmillä 24.8. alkavalla viikolla!

SOISALO-OPISTON SALI
Taipaleentie 24, Varkaus

Maanantai

Heli

Tiistai

Nella

Keskiviikko

Heli

Torstai

Heli/Nella

Perjantai

Nuppu

16.15-17.45

Baletti 4-5

  16.15-17.45

Baletti 3

16.00-17.00

Baletti 2 a

(Heli)

15.00-16.00

Street 1 b

17.45-18.45

Satubaletti 6-7v.

 

17.30-19.00

Nykytanssi 5

 

17.45-18.30

Satubaletti 4-5v.

17.00-18.00

Baletti 1 

(Heli)

16.00-17.00

Street 2 a

18.45-20.15

Aikuisbaletin alkeet
(vs)

19.00-20.30

Showtanssi esiintyvä ryhmä

 

18.30-20.00

Aikuisbaletti edistyneet
(vs)

18.00-19.00

Showtanssi alkeet

(Nella)

17.00-18.30

Street aikuiset

20.00-20.30

Kärkitossutunti
(vs)

19.00-20.30

Nykytanssi 5

(Nella)

 

18.30-20.00

Twerk

 

TEHTAAN KOULU
Savonkatu 4, Varkaus

Maanantai

Anna

Tiistai

Anna

Keskiviikko

Elina

16.00-17.00

Nykytanssi 2 b

16.00-17.00

Nykytanssi 2 b
Anna

15.30-17.00

HipHop 4

17.00-18.00

Nykytanssi 1 a

17.45-18.45

Rytmivarpaat 5-6v.

18.00-19.30

HipHop 3

19.00-20.30

Nykytanssi aikuiset + 20v.

  19.30-21.00

HipHop 5-6

 

 

JOUTENLAHDEN KOULU
Käärmeniementie 15, Varkaus

Tiistai

Nuppu

Keskiviikko

Salla

Torstai

Nuppu

Perjantai

Salla

15.00-16.30
Dancehall 3
15.30-17.00

Nykytanssi 3

15.00-16.00

Street 2 b

15.00-16.30

Nykytanssi 3

16.30-17.30

Street 1 a

17.00-18.30

Nykytanssi 5 c

16.00-17.30

Dancehall 4

16.30-18.00

Nykytanssi 5 c

17.30-18.30

Nykytanssi 1 b

18.30-20.00

Nykytanssi 4

17.30-18.30

Nykytanssi 1 b

18.00-19.30

Nykytanssi 4

18.30-19.30

Nykytanssi 2 a

20.00-21.00

Afro lattarit
aikuiset
(Vs)

18.30-19.30

Nykytanssi 2 a

19.30-21.00

Dancehall 6

  19.30-21.00

Dancehall 5

 

 

 OSUUSPANKIN
KERHOHUONE              YHTENÄISKOULUN SALI,
Heinävesi                          Joroinen
 Heinävesi                             Koulutie 1, Joroinen

Tiistai
Heinävesi
Salla
Torstai
Joroinen
Salla
16.30-17.30

Showtanssi 1-3

15.00-16.00

Street 1-2

17.45-18.30

Rytmivarpaat 3-6v.

16.00-17.30

Street 3-5

18.30-19.30

Hikijumppa (Vs)

 

17.30-18.15

Rytmivarpaat 3-6v.

19.30-21.00

Showtanssi 4-5

18.45-19.45

Afrolattarit, Kuvansi (Vs)